Strona Główna  › WAKACJE
Obozy letnie młodzieżowe

Organizacja zaopatrzy swoich zaufanych klientów w różnorodne, a także konkurencyjne pomysły jak np. i zimowe obozy młodzieżowe zielone szkoły w górach, które bez wątpienia są warte zakupu. Firma CHRIS dokłada starań aby moc świadczyć kontrahentom doskonałą klasę rozwiązań oraz wyspecjalizowaną obsługę klientów za pomocą tworzenia niskich cen.

Chris Turystyka i Rekreacja
Kilińskiego 8 , Kod pocztowy 05 - 500
M. Piaseczno ,
mazowieckie
Nr tel. 227 37 05 00
www.chris.com.pl
Wakacje w Karpaczu

W hotelu ARTUS spędzisz fantastyczny czas z rodziną, przyjaciółmi, a nawet sam na sam z ukochaną osobą. Organizujemy fantastyczne pobyty dla wszystkich naszych gości. Stawiamy na ich pełne zadowolenie i każdego dnia dostosowujemy swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Hotel *** ARTUS
Wilcza 9 , Kod pocztowy 58-540
M. Karpacz ,
dolnośląskie
Nr tel. 757 12 20 61
www.hotelartus.pl
http://morskiwidok.pl/

Doceniacie luksus? Uwielbiacie piękne widoki? Proponujemy Państwu komfortowe i eleganckie apartamenty. Kraków to miejsce, do którego ściągają rzesze turystów spragnionych mocnych wrażeń i cudownych widoków. Dzięki nam mogą Państwo korzystać z uroków tego kurortu morskiego w najbardziej komfortowych warunkach. Przestronne, nowoczesne i luksusowe pokoje oraz doskonałe wyposażenie zapewnią Państwu wygodny i niezapomniany wypoczynek.

Morski Widok - Boulevard
Kościuszki 3 , Kod pocztowy 78-111
M. Ustronie Morskie ,
zachodniopomorskie
Nr tel. 513 01 40 55
morskiwidok.pl
http://nanarty.pl/

Jeśli interesują Was wyjazdy narciarskie we Francji, to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Atrakcyjne ceny i wspaniała okazja! Sprawdź nasze oferty i wybierz wypady w rejony, w których jeszcze nie byłeś, by przeżyć wspaniałą przygodę! Serdecznie zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową.

SILESIAADDICT Sp. z o.o.
Ceglana 67c , Kod pocztowy 40-514
M. Katowice ,
śląskie
Nr tel. 326 08 14 90
nanarty.pl