Strona Główna  › URODA
http://www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl/ - Operacje plastyczne

Marzysz o szczuplejszej sylwetce, ale nie masz czasu lub możliwości, by uprawiać sport czy przejść na dietę? Sprawdź ofertę naszej kliniki - oferujemy operację plastyczne odsysania tłuszczu z kłopotliwych części ciała, takich jak uda i pośladki. Miejsca te trudno wyrzeźbić, dlatego proponowany przez nas zabieg przyspiesza proces uzyskania wymarzonej sylwetki.

Chirurgia Plastyczna Barańscy s.c.
ul. Krzywoustego 1 , Kod pocztowy 69-100
M. Słubice ,
lubuskie
Nr tel. 957 58 19 15
www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl
Zagęszczanie rzęs

Oferujemy Państwu profesjonalne zagęszczanie rzęs. Warszawa to miasto, w którym temu zabiegowi poddać się w naszym studiu wizażu. Wykonujemy zagęszczanie rzęs, które wykorzystuje rzęsy jedwabne lub wykonane z włosia norek syberyjskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług!

Studio Wizażu Maya
Zapustna 8 lok. 20 , Kod pocztowy 02-483
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 606 89 03 57
www.przedluzanie-rzes.warszawa.pl
Dentineo - Protetyka

Prowadzimy w Gdańsku poradnię stomatologiczną Dentineo.W placówce zatrudnieni są lekarze specjaliści, w tym protetyk. Dobierają protezy stomatologiczne dla każdego, wykonują pojedyncze korony, mosty, jak również kompletne sztuczne szczęki z najwyższej jakości tworzyw i materiałów. Zawsze staramy się dopasować je odpowiednio, aby nie uwierały i jak najlepiej oddawały jakość spożywania pokarmów.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Leszczynowa 90 U/2 , Kod pocztowy 80-175
M. Gdańsk ,
pomorskie
Nr tel. 587 10 97 43
dentineo.com
GrzechHair - Włosy clip in

Chciałabyś mieć dłuższą fryzurę ale tylko w niektórych stylizacjach i sytuacjach? Firma GrzechHair proponuje swoim klientom włosy clip in. Mają dziewicze pochodzenie, są w kolorze naturalnego brązu, zdrowe i nigdy nie były poddawane zabiegom chemicznym. Cechują się dużą wytrzymałością i przez długi czas pozostają w dobrej kondycji.

GrzechHair
Przebendowskich 49A , Kod pocztowy 81-526
M. Gdynia ,
pomorskie
Nr tel. 668 72 18 52
www.grzechhair.com
http://www.pielegnacjaurody.pl/-osocze-bogatoplytkowe.html

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwalczanie efektów starzenia się jest osocze bogatopłytkowe. Preparat odwirowuje się z krwi własnej pacjenta i następnie wstrzykuje w wybraną partię ciała. Zawarte w nim czynniki wzrostu stymulują komórki do intensywnej regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych.

Klinika pielęgnacji urody AMAYA
Dzielna 21 lok. 16 , Kod pocztowy 01-029
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 222 41 13 88
www.pielegnacjaurody.pl