Strona Główna  › ROZRYWKA
www.extremebar.pl

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny barman na wesele zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której przygotowaliśmy dla naszym klientom najciekawsze pokazy, w ramach których Wasi goście otrzymają smaczne i ciekawie prezentujące się drinki podawane w niecodziennej, atrakcyjnej formie przez naszych specjalistów.

Extreme Bar
Gliwicka 15 , Kod pocztowy 40-079
M. Katowice ,
śląskie
Nr tel. 509 66 23 60
www.extremebar.pl
http://www.mksport.com.pl/

Jeśli chodzi o relaks i różnego typu piknik firmowy Poznań przoduje w tych przedsięwzięciach. Stolica Wielkopolski to niesamowite pomysły na spędzenie wolnego czasu. Dlatego też nie ma co się dziwić, że na terenie miasta działają liczne profesjonalne firmy, które za nas zorganizują większe imprezy Poznań oferuje szerokie możliwości rozrywki - zarówno aktywną (np. zawody sportowe, wyścigi, rajdy, ), jak i w lokalach różnego typu (np. bankiety, bale, przyjęcia).

Kliknij tutaj

Od lat szkoła muzyczna VOC świadczy swoje usługi każdemu kto pragnie podążać za swoimi muzycznymi marzeniami. W naszej ofercie znajdują się między innymi zajęcia z gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, saksofonie i innych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej strony.

VOC Szkoła Dźwięków
Ryska 1 (budynek E) , Kod pocztowy 15-008
M. Białystok ,
Podlaskie
Nr tel. 535 61 22 88
www.vocszkola.pl