Strona Główna  › FINANSE › Odszkodowania
Prawo Pasażera | Odszkodowanie - Opóźniony lot

Takie sytuacje jak na przykład przeciągający się start samolotu są zdarzeniami, na które nie mamy wpływu. Możemy natomiast starać się o przysługujące nam odszkodowanie za opóźniony lot. Serwis Prawo Pasażera świadczy obsługę prawną w zakresie reprezentacji przed sądem, procedury reklamacyjnej oraz dochodzenia roszczeń. Kontakt do nas znajdziesz na stronie internetowej.

OWD sp. z o.o.
Smyczkowa 12 lok. 31 , Kod pocztowy 02-678
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 221 00 47 59
prawopasazera.pl
Eventus - Odszkodowanie po wypadku

Podczas kolizji drogowej osobą pokrzywdzoną może być każdy uczestnik ruchu. Kancelaria Eventus świadczy pomoc prawną Klientom, którzy ubiegają się o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym. Zajmujemy się również sprawami o zwrot kosztów leczenia oraz dochodzeniem innych roszczeń. Posiadamy swoje biura w kilku polskich miastach oraz udzielamy konsultacji telefonicznych.

Eventus Dochodzenie Odszkodowań s.c.
Kujawska 8 , Kod pocztowy 85-031
M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Nr tel. 523 76 83 30
www.dochodzenieodszkodowan.pl
Odszkodowania za błędy medyczne

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z usług naszego Centrum odszkodowań. Nasza oferta dotyczy uzyskiwania należnego odszkodowania. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się ze szczegółami oferty: https://www.drb.pl/uslugi/dla-klinetow-indywidualnych/szkody-osobowe-2/bledy-medyczne/

Centrum Odszkodowań DRB sp. z o.o. sp.k.
Rataja 28 , Kod pocztowy 59-220
M. Legnica ,
dolnośląskie
Nr tel. 768 50 34 50
www.drb.pl