Strona Główna  › NIERUCHOMOŚCI
Zarządca nieruchomości Szczecin

Poszukujesz wsparcia w procesie doglądania budynku mieszkalnego, raportowania i budżetowania? Zarządca nieruchomości zatrudniany przez firmę ZZN w Szczecinie, to osoba potrafiąca wykonywać różnorodne obowiązki, od sporządzania dokumentacji, przez zlecanie drobnych napraw, po regularne spotkania z najemcami.

Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.
Dworcowa 2 , Kod pocztowy 70-206
M. Szczecin ,
Zachodnio-Pomorskie
Nr tel. 918 12 87 72
zzn.pl
IMMO - nieruchomości do wynajęcia

Nie zawsze korzystanie z nowego lokum musi się wiązać z wysokimi kosztami, czyli zakupem lokalu. Dzięki IMMO możesz sięgnąć po jedną z nieruchomości do wynajęcia, która wyróżnia się przede wszystkim wspaniałą i bardzo korzystną lokalizacją. Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i ile z nami zyskasz.

IMMO
Plac Wolności 9 , Kod pocztowy 43-300
M. Bielsko-Biała ,
śląskie
Nr tel. 602 12 34 56
www.immo.com.pl
Działki Dębnica Kaszubska

Zajmujemy się organizacją przetargów na nieruchomości wystawione na sprzedaż przez nasz samorząd oraz osoby prywatne zamieszkałe na jego terenie. Urząd Gminy Dębnica Kaszubska ma obecnie wystawione na sprzedaż trzy działki również w takich miejscowościach jak Kotowo oraz Gogolewko. Zapraszamy do UGDK po szczegółowe informacje.

Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Zjednoczenia 16a , Kod pocztowy 76-248
M. Dębnica Kaszubska ,
pomorskie
Nr tel. 598 13 17 19
www.debnicakaszubska.eu
Nieruchomości SCN

Szukasz atrakcyjnych nieruchomości na sprzedaż? SCN Szczecin pomoże Ci w poszukiwaniach oferując mieszkania i domy a atrakcyjnych lokalizacjach w Szczecinie. Obrót nieruchomościami to nasza pasja od wielu lat, doskonale potrafimy odgadnąć potrzeby naszych klientów, dlatego też wiemy, co im zaoferować. Zapraszamy!

Szczecińskie Centrum Nieruchomości
Piłsudskiego 1a , Kod pocztowy 70-420
M. Szczecin ,
Zachodniopomorskie
Nr tel. 918 12 20 11
www.scn.pl
Nowe apartamenty nad morzem

Oferujemy Państwu sprzedaż wykończonych pod klucz, jedno, dwu lub trzypokojowych mieszkań wchodzących w skład luksusowego kompleksu Marina Royale. Nasze nowe apartamenty nad morzem znajdują się tuż przy samej plaży, trudno więc wyobrazić sobie lepszą i bardziej prestiżową lokalizację. Są Państwo zainteresowani? Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Marina Royale
Rybacka 16 , Kod pocztowy 76-150
M. Darłowo ,
zachodniopomorskie
Nr tel. 943 42 19 85
www.marina-royale.pl
Wola Invest - Apart Hotel w Warszawie

Nasza oferta obejmuje kompleksowe zarządzanie lokalem, składające się z jego wykończenia, obsługi technicznej oraz regularnych rozliczeń finansowych. Inwestycja w nieruchomości na wynajem w budynku Apart Hotel to gwarancja pewnego zysku oraz bezpieczny sposób na lokatę kapitału. Zachęcamy do kontaktu z warszawską firmą Wola Inves.

Wola Invest Apart Hotel
Aleja Prymasa Tysiąclecia , Kod pocztowy 02-322
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 227 77 90 00
www.wolainvest.pl
Molina Sp z o.o. 3 Spółka Komandytowo Akcyjna

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe mieszkania na sprzedaż na Śląsku dostępne w stanie deweloperskim. W Molina proponujemy nieruchomości z tynkami gipsowymi wykonanymi maszynowo i nowoczesnymi oknami i drzewami balkonowymi PCV. Mieszą się one w 4-rodzinnych budynkach, a każdy z nich posiada garaż i własny balkon.

Molina Sp. z o.o.
Chłodna 52 , Kod pocztowy 00-872
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 223 58 56 07
www.bramabeskidow.pl