Strona Główna  › GASTRONOMIA
Catering sushi

Ekskluzywna Poznańska restauracja Kyokai oferuje Państwu także doskonały catering. Najważniejszymi wyróżnikami przygotowanej przez nas oferty jest ta sama, najwyższa jakość obsługi/ Zapewniamy wyjątkowo smaczne potrawy w menu opracowanym z uwzględnieniem charakteru wydarzenia oraz oczekiwań naszych zleceniodawców. Obsługujemy zarówno największe przyjęcia, jak i spotkania kameralne. Jako Sushi bar zapraszamy także na skorzystanie z możliwości zamówienia na telefon.

Kyokai Sushi bar
Wojskowa 4 , Kod pocztowy 60-792
M. Poznań ,
wielkopolskie
Nr tel. 519 37 61 82
kyokai.pl
Obiady domowe w Szczecinie

Nienaganna firma Dobra Kuchnia stworzyło wieloraką ofertę produktową, która składa się m.in. z: catering, sałatki, obiady domowe oraz bufet kawowy. Oferujemy Wam efektywną kooperację. Dla oglądnięcia oferowanego przez nas wachlarzu usług oraz standardów, które uzależnione są od współpracy z naszą firmą, przyjdź do nas : 26-go Kwietnia 13b (Szczecin).

Dobra Kuchnia
26-go Kwietnia 13b , Kod pocztowy 71-126
M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Nr tel. 914 86 22 11
www.dobra-kuchnia.com
Forno Italia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piec do pizzy, który odznacza się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz wydajnością nawet podczas długotrwałej pracy. Proponujemy Państwu sprzęt o różnych parametrach, który pozwoli Wam na jednoczesne przygotowywanie nawet kilku zamówień. Nasze urządzenia gwarantują doskonale upieczone ciasto, jak i dodatki.

Forno Italia
Polska 14 , Kod pocztowy 60-595
M. Poznań ,
wielkopolskie
Nr tel. 885 10 11 21
fornoitalia.pl
http://gennari.pl/ : Hurtownia wina Poznań

Prowadzimy na terenie Poznania winiarnię, która z uwagi na możliwość zakupu na miejscu trunków oraz charakter oferty uchodzić może za hurtownię win. Znajdujące się w asortymencie napoje alkoholowe to produkty importowane z Włoch, od producenta z regionu Północnego. W ofercie znajdują się także odmiany frizzante.

Winnica Gennari
Mostowa 11 , Kod pocztowy 61-854
M. Poznań ,
wielkopolskie
Nr tel. 601 15 40 29
gennari.pl
Neverland Vertigo 450ml Double Wall

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne akcesoria kuchenne - funkcjonalne, niezawodne i estetycznie prezentujące się. Polecamy między innymi kubki termiczne, dzięki którym zawsze zachowasz odpowiednią temperaturę herbaty, kawy czy innego płynu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami oraz wybrania swojego typu.

Sklep internetowy Bergnershop
Dzieci Warszawy 9 , Kod pocztowy 02-495
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 226 67 08 78
www.garnkiswiata.pl
Probox

Firma Probox oferuje meble i urządzenia chłodnicze dla sklepów oraz wyposażenie dla gastronomii. Od lat działamy w branży dostarczając naszym klientom sprzęt najwyższej jakości. Lady, witryny, regały i inne akcesoria są energooszczędne i funkcjonalne. Można łączyć je w zestawy. Oferujemy modele z agregatami wewnętrznymi.

Probox FPHU
Trakt Brzeski 58 , Kod pocztowy 05-077
M. Warszawa-Wesoła ,
mazowieckie
Nr tel. 602 18 57 43
www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl