Strona Główna  › BUDOWNICTWO › Firmy budowlane
http://www.moderndach.pl/

Specjalnością przedsiębiorstwa Moderndach są doskonałej jakości konstrukcje dachowe, a także same drewno konstrukcyjne, czy innego typy - bardziej kompleksowe - realizacje, jak choćby domki skandynawskie. Nie zawodzimy oczekiwań naszych klientów, ponieważ dostarczamy im rozwiązania "szyte na miarę".

Moderndach Sp. z o.o.
Łochocin 6/4 , Kod pocztowy 87-600
M. Lipno ,
kujawsko-pomorskie
Nr tel. 542 88 18 58
www.moderndach.pl
Wylewki Mixokretem

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wylewki Mixokretem. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają uzyskiwanie odpornych i niezwykle wytrzymałych nawierzchni na podłogach. Zapewniamy Wam nie tylko szybkie i sprawne wykonanie posadzek, ale także najbardziej atrakcyjne ceny.

Floor Partners S.C. Łukasz Jakubiec, Maciej Hula
Myśliwska 64 , Kod pocztowy 43-370
M. Szczyrk ,
śląskie
Nr tel. 663 08 11 11
floorpartners.pl
www.strefawylewek.pl

Jastrych cementowy to nowoczesny sposób wykonywania wylewki w Warszawie. Dzięki tej metodzie, możliwe jest wykonanie profesjonalnej posadzki nawet w na trudno dostępnym terenie. Skutkuje to również odpowiednią izolacją akustyczną oraz termiczną takiego podłoże. Usługi wykonania takiego zlecenia podejmie się dla państwa warszawska firma - StrefaWylewek.pl

StrefaWylewek.pl
Zawada 273 , Kod pocztowy 97-200
M. Zawada ,
łódzkie
Nr tel. 668 32 75 88
strefawylewek.pl
www.fabet.eu

W naszej ofercie znaleźć można solidne rury betonowe. Są to elementy wykorzystywane np. do kładzenia instalacji kanalizacyjnych lub do tworzenia systemów odprowadzania wody deszczowej. Nasze akcesoria budowlane charakteryzują się odpornością na niesprzyjające czynniki zewnętrzne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do firmy Fabet Sp. z o.o..

Fabet Sp. z o.o.
Zakładowa 15 , Kod pocztowy 62-510
M. Konin ,
wielkopolskie
Nr tel. 632 49 11 66
www.fabet.eu
Producent wiązarów dachowych

Jeśli potrzebne są Państwu wytrzymałe i sprawdzone wiązary dachowe, które pozwalają na wzmocnienie konstrukcji Państwa domu czy budynku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą odpowiednie do wykonywanej przez Państwa pracy kratownice i więźby, które idealnie się sprawdzą i będą wytrzymałymi.

MT System sp.z o.o.
Częstochowska 16 , Kod pocztowy 42-283
M. Boronów ,
śląskie
Nr tel. 343 11 10 97
www.wiazarymt.pl
Przestronny dom

Przedsiębiorstwo DRM Partner specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prac w zakresie budowy domów jedno- i wielorodzinnych. Oferujemy pomoc w wyborze optymalnego projektu budynku. Działamy na terenie Wrocławia, Jeleniej Góry i okolic. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony w celu zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami.

DRM Partner
Karkonoska 25 A , Kod pocztowy 53-015
M. Wrocław ,
Dolnośląskie
Nr tel. 501 63 09 45
www.drmpartner.pl