Strona Główna  › BUDOWNICTWO › Chemia budowlana
Propman - Lakiery do drewna

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy farby i lakiery do drewna znanych producentów, które cieszą się niezawodnością u wielu naszych klientów. Pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie internetowym dostawynabudowe.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie.

Propman
Żernicka 296 , Kod pocztowy 54-510
M. Wrocław ,
dolnośląskie
Nr tel. 881 68 81 11
dostawynabudowe.pl
http://www.chemiks.com.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle korzystną ofertą na profesjonalną chemię budowlaną i przemysłową! Gwarantujemy niezawodne oraz wydajne materiały, dzięki którym budownictwo będzie samą przyjemnością. Chemiks stawia na pełne zadowolenie wszystkich klientów - już dzisiaj możesz zgłosić się do naszych specjalistów i wybrać odpowiednie materiały budowlane.

CHEMIKS SP. Z O.O.
Łubna 60 , Kod pocztowy 05-532
M. Baniocha ,
Mazowieckie
Nr tel. 227 36 36 60
www.chemiks.com.pl
Wytrzymałe kleje

W ofercie przedsiębiorstwa Bonita Sp. j. znajdziecie Państwo różnego rodzaju wykładziny kauczukowe oraz jednowarstwowe membrany EPDM. Doskonale sprawdzają się one w budowie sztucznych zbiorników wodnych, basenów, a także jako izolacja składowisk odpadów, kanałów itp. Uzupełnieniem naszej oferty są wytrzymałe kleje mapei o wysokiej trwałości i odporności na działanie grzybów i pleśni.

BONITA SP.J.
Stary Rynek 76 , Kod pocztowy 61-772
M. Poznań ,
Wielkopolskie
Nr tel. 618 52 32 84
www.bonita.net.pl
http://eshop.wurth.pl - Silikon akrylowy

Firma Würth to producent praktycznych rozwiązań dedykowanych wielu sektorom gospodarki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi chemię budowlaną, a wśród niej uszczelniacze do szczelin dylatacyjnych. Posiadamy między innymi jednoskładnikowy silikon akrylowy nadający się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Würth Polska Sp. z o.o.
Posag 7 Panien 1 , Kod pocztowy 02-495
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 225 10 20 00
eshop.wurth.pl
Luvena S.A.

Jeżeli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego drewnianego domu lub innej konstrukcji wykonanej z naturalnego surowca, sprawdź ofertę naszej firmy. Proponujemy nowoczesne i niezwykle skuteczne impregnaty ognioochronne, które pozwolą na zabezpieczenie powierzchni przed spłonięciem. Zapewniamy korzystne ceny.

Luvena S.A.
Romana Maya 1 , Kod pocztowy 62-030
M. Luboń ,
wielkopolskie
Nr tel. 618 90 03 00
www.impregnatyfobos.pl
Smary

Poszukujesz środka chroniącego maszyny przed zatarciem? Chcesz zadbać o napęd do swojej bramy w najlepszy możliwy sposób? Wypróbuj smary PTFE oferowane przez firmę Gavra. Jest to produkt najwyższej jakości doskonale sprawdzający się w trudnych warunkach jak np. duże zanieczyszczenie olejami, tłuszczami czy narażonymi na wysokie temperatury.

Gavra
Obwodowa 6 , Kod pocztowy 11-500
M. Giżycko ,
warmińsko-mazurskie
Nr tel. 874 28 62 44
gavra.pl
www.bartmax.pl/oferta/sol-drogowa

Jeżeli poszukują Państwo specjalnej soli drogowej, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Bartmax. Oferujemy produkt wysokiej jakości, niezbędny do zapewniania bezpiecznych warunkach na ulicach oraz chodnikach podczas zimowych miesięcy. Doskonale rozpuszcza warstwę lodu, nie dopuszczając do wypadków.

Bartmax
Myśliwska 97 , Kod pocztowy 41-800
M. Zabrze ,
śląskie
Nr tel. 322 79 62 15
www.bartmax.pl