Strona Główna  › BUDOWNICTWO
Geokompozyty

Wśród dostępnych w naszej ofercie materiałów budowlanych, z pewnością znajdą Państwo takie, które doskonale sprawdzą się w swojej roli. Firma Polgrid poleca nowoczesne geokompozyty, idealne do wzmacniania podbudów drogowych, a także stabilizacji podłoża. Wykorzystywane są też jako element podtorzy kolejowych.

PPH S. i A. PIETRUCHA
Przemysłowa 10 , Kod pocztowy 98-235
M. Błaszki ,
łódzkie
Nr tel. 438 29 20 51
www.geosiatki.com
e-master.pl | Osuszacze

Nowoczesne, funkcjonalne oraz doskonale sprawdzające się w swojej roli. Osuszacze dostępne w sklepie E-Master sprawią, że klimat w obiekcie budowlanym stanie się przyjazny dla użytkowników. Proponujemy modele standardowe, o kompaktowej budowie, a także adsorpcyjne, idealne wszędzie tam, gdzie panują niskie temperatury.

E-master
Gdańska 3D , Kod pocztowy 70-660
M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Nr tel. 918 87 55 18
e-master.pl
Drewno - Konstrukcyjne

Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne to rozwiązanie, które trafi w gust każdego klienta, nawet tego o najbardziej wygórowanych wymaganiach. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu dostęp do wyjątkowo atrakcyjnych i szlachetnych materiałów. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do składania zamówień.

Firma Kubik
Jana Kazimierza 235 , Kod pocztowy 05-126
M. Nieporęt ,
mazowieckie
Nr tel. 602 32 20 86
www.drewnokubik.pl
Ekspertyza techniczna

Tego typu procedura, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, powinna być przeprowadzana cykliczne: co roku lub co pięć lat. Powinna obejmować sprawdzenie działania rozmaitych instalacji, a także stanu technicznego obiektu. Ekspertyza techniczna budynku jest konieczna również wtedy, gdy planowane są gruntowne remonty lub prace modernizacyjne. Zatrudniamy rzetelnych specjalistów, dlatego warto nas zatrudnić!

TÜV NORD Polska Sp. z o.o.
Mickiewicza 29 , Kod pocztowy 40-085
M. Katowice ,
śląskie
Nr tel. 327 86 46 46
www.tuv-nord.com
Młotek pneumatyczny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na praktyczne w zastosowaniu i niezawodne w każdej sytuacji młotki pneumatyczne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Te elementy odznaczają się wysoką jakością i jednocześnie funkcjonalnością. Zainwestuj w najlepsze rozwiązania już dziś!

RG-Narzędzia Ryszard Grabowski
Bukowskiego 1C , Kod pocztowy 15-066
M. Białystok ,
podlaskie
Nr tel. 856 63 91 18
rg-narzedzia.com.pl
Drewform - Konstrukcje z drewna

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia do ogrodu. W ofercie posiadamy miedzy innymi konstrukcje drewniane, które projektujemy oraz wykonujemy na zamówienie. Należą do nich altany, schowki na narzędzia, tarasy oraz pergole i inne elewacje. Oferujemy pomiar, wycenę i montaż tych elementów.

DREWFORM Danuta Szczepińska
Gorzowska 100 , Kod pocztowy 66-470
M. Kostrzyn ,
Lubuskie
Nr tel. 957 52 33 33
www.drewform.pl
Kadri sp. z o.o.: Izolacje natryskowe myszków

Naszym celem jest zapewnienie Państwu optymalnych warunków mieszkaniowych. Przedsiębiorstwo Kadri sp. z o.o. poleca izolacje natryskowe, wykonywane przez nas w takich miejscowościach, jak Myszków, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Katowice oraz innych lokalizacjach. Odwiedź naszą stronę internetową i podejmij najlepszą decyzję.

Kadri sp. z o.o.
św. Rocha 11 , Kod pocztowy 42-202
M. Częstochowa ,
śląskie
Nr tel. 795 76 76 87
pianasystemowa.pl
Komin-Piec-Bud Roman Majcherczyk i Wspólnicy Sp. J.

Normy dotyczące emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji są obecnie bardzo popularnym tematem. Rygorystyczne prawo nakazuje firmom przemysłowym modernizację swoich instalacji wentylacyjnych. Zachęcamy w tym aspekcie do skorzystania z usług firmy Komin-Piec-Bud Roman Majcherczyk i Wspólnicy Sp. J.

Komin-Piec-Bud S.J.
Grajewska 24 , Kod pocztowy 85-382
M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Nr tel. 523 79 68 29
www.komin-piec-bud.com.pl
http://budowlany.globgranit.pl

Wśród dostępnych w naszej ofercie propozycji z pewnością nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą coś dla siebie. Globgranit II Marek Sadek jest firmą zajmująca się kamieniarstwem i wykonującą takie elementy konstrukcyjne, jak kostka granitowa cięto-łupana, płyta chodnikowa, schody, a także krawężniki.

Globgranit II Marek Sadek
Kościuszki 95 , Kod pocztowy 58-250
M. Pieszyce ,
dolnośląskie
Nr tel. 506 15 17 13
budowlany.globgranit.pl
Ocieplanie pianką poliuretanową na śląsku

Jeśli chciałbyś zwiększyć energooszczędność budynku to warto zainteresować się ofertą naszej firmy. Proponujemy ocieplanie pianką poliuretanową. Śląsk jest głównym obszarem działalności firmy Izopur, która w powierzonych zleceniach stosuje metodę natryskową. Nasze usługi dostępne są przez cały rok, również w okresie zimowym i ujemnych temperatur!

Izopur - Ekologiczne Izolacje Natryskowe
Sienkiewicza 10 , Kod pocztowy 42-470
M. Siewierz ,
Śląskie
Nr tel. 512 16 96 97
piana-izolacja-slask.pl
Fortus Leżaki z drewna

Pragną Państwo stworzyć ze swojego ogrodu wyjątkowe miejsce wypoczynku? Chcą Państwo aby to miejsce było funkcjonalne, piękne a zarazem wygodne? Proponujemy wyposażenie go w nasze leżaki drewniane. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa produkt, który będzie idealny do rodzinnych obiadów na świeżym powietrzu.

PPUH Fortus
Tarnawa Dolna 437 , Kod pocztowy 34-210
M. Zembrzyce ,
małopolskie
Nr tel. 606 22 71 69
www.lezaki.eu
Domy prefabrykowane - Ecologiq

Nasza firma zajmuje się budową domów kanadyjskich. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju modele. Polecamy projekty szkieletowe, których realizację mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie domowej. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji. Pamiętajcie, budownictwo to nasza specjalność!

ECOLOGIQ Sp. z o.o.
Wielkopolska 5A , Kod pocztowy 80-180
M. Gdańsk ,
pomorskie
Nr tel. 583 04 75 75
www.ecologiq.pl
Posadzki cementowe

Wśród głównych zalet tego rodzaju nawierzchni warto wskazać na wysoką odporność termiczną, a także agresywne środki chemiczne. Dzięki temu posadzki cementowe znajdą swoje zastosowanie we wszystkich zakładach przemysłowych. Optifloor oferuje ten rodzaj podłoża w kilku różnych wersjach grubości. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!

Optifloor Sp. z o.o. Sp. k.
Che­mi­ków 1 , Kod pocztowy 32–600
M. Oświęcim ,
małopolskie
Nr tel. 333 30 00 35
www.optifloor.pl
Beton o zastosowaniu powierzchniowym

Nasza firma produkuje beton architektoniczny, który uświetni wygląd każdego budynku. Można go zastosować wewnątrz i na zewnątrz, świetnie sprawdzi się też w połączeniu z innymi materiałami. Na stronie Dekobeton Polska znajdziesz opis naszych realizacji oraz dokładną specyfikację płyt. Skontaktuj się z nami, aby zamówić odpowiedni rozmiar paneli.

CONCRETE SOLUTIONS POLSKA
Długopolska 43 , Kod pocztowy 32-087
M. Zielonki ,
małopolskie
Nr tel. 530 88 58 00
dekobeton.pl