Strona Główna  › BUDOWNICTWO › Architektura
Strefa-Art - Architektura wnętrz

Jeśli interesuje Cię architektura wnętrz oraz mieszkasz we Wrocławiu, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Strefa-Art zajmuje się profesjonalnym prowadzeniom kursów między innymi z takich dziedzin jak design, aranżacja oraz projektowanie wnętrz. Strefa-Art z Wrocławia serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą.

Strefa-Art
Piotra Skargi 23 , Kod pocztowy 50-082
M. Wrocław ,
dolnośląskie
Nr tel. 713 39 91 04
www.strefaart.pl
Oferta - Studio Ładne Wnętrze Warszawa

Nudzi Cię wystój Twojego warszawskiego mieszkania? Jeżeli tak, to czas najwyższy na zmiany! Wprowadzisz je dzięki kreatywności naszych wyjątkowych projektantów. Aranżacja wnętrz przeprowadzona przez zespół Studia Ładne Wnętrza pozwoli Ci zwiększyć funkcjonalność mieszkania przy jednoczesnym całkowitym jego odświeżeniu.

Studio Ładne Wnętrze
Bielańska 4/82 , Kod pocztowy 00-085
M. Warszawa ,
Mazowieckie
Nr tel. 228 27 51 92
www.ladnewnetrze.pl
http://jkstudio.pl/

By stworzyć pomieszczenie z duszą, które będzie niezwykle estetyczne, a także w stu procentach będzie odpowiadało potrzebom Klienta, wymagane jest bardzo dobre przygotowanie. Nasi projektanci wnętrz z Warszawy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia, by dowiedzieć się szczegółów na temat upodobań Inwestora. Dzięki temu są w stanie stworzyć idealny wystrój.

JKSTUDIO
Al. Wyścigowa 14/518 , Kod pocztowy 02-681
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 502 51 06 70
jkstudio.pl
http://www.palladium.com.pl/

Szukasz profesjonalisty, który zaprojektuje dla Ciebie nowoczesny wystrój domu bądź mieszkania? Zatem koniecznie odwiedź siedzibę naszej pracowni, gdzie czeka na Ciebie najlepszy architekt w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz najlepsze ceny na rynku. Sprawdź nas a na pewno nie pożałujesz.

Palladium Architekci
ul. Przyłuskiego 7 , Kod pocztowy 61-692
M. Poznań ,
wielkopolskie
Nr tel. 616 61 10 12
www.palladium.com.pl
Planowanie mieszkań

Pracownia projektowa Exterio z Warszawy to doświadczeni architekci wnętrz i uznani eksperci od aranżacji występujący w mediach i zasiadający w jury konkursów branżowych. Oferujemy kompleksową realizację zleceń, obejmującą przygotowanie ogólnej koncepcji, szczegółowego planu wystroju, a także wsparcia podczas prac budowlanych i instalacyjnych.

EXTERIO Sp. z o.o.
Przasnyska 4 lok. 1 , Kod pocztowy 01-756
M. Warszawa ,
mazowieckie
Nr tel. 501 00 86 45
exterio.pl